Kategoriler
Your Cart

Solarizasyon Dezenfeksiyonu

Geniş etki spektrumlu güvenilir çevreci bir yüzey dezenfektanıdır. Etki süresi çok uzundur.Düşük konsantrasyonda dahi etkilidir. Biyolojik olarak su ve oksijene ayrılır. Korozyona neden  olmaz. Tüm mikroorganizmalara karşı etkilidir.Oksidan ajan olarak proteinleri ve yağları denatüre eder,..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Perasetik asit bazlı yapısıyla tüm sert yüzeylerde bulunan bakteriler, virüsler, Maya mantar ve sporları etkisiz hale getirir aynı zamanda tüm yetiştirme ortamlarının dezenfeksiyonu için sulama sistemlerinde kullanılabilir .Etken madde içeriğiHidrojen Peroksit%34Asetik Asit%20Perasetik Asit%15Dozaj0..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
 Hidrojen peroksit bazlı stabilize edilmiş formülü ile yüzeyde çok üzün süre kalır virosidal, bakterisidal, fungusidal ve sporasidal etkiye sahiptir rahatsız edici tarzda tat ve koku oluşturmaz  renksiz ve stabildir toksik değildir çevrede kalıntı bırakmaz .        &nbs..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Etken Madde İçeriğiHidrojen Peroksit 50% Ambalaj Ağırlığı65 Kg Dozaj 5 - 20%..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Perasetik asit içerikli yüksek aktivitesi olan bir dezenfektandır. İçerisindeki asit sayesinde gözle görülmeyen her türlü bakteriler, mayalar, mantarlar, sporlar, virüsler dahil tüm mikroorganizmalara karşı etkilidir. Etken Madde İçeriğiHidrojen Peroksit %30Asetik Asit%25 Perasetik Asit..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)