Kategoriler
Your Cart

Hakkımızda

Origami Kimya Tarım Ürünleri Limited Şirketi


             

15 yıllık bir saha tecrübesi ve birikimi ile siz değerli müşterilerimize hizmet edebilmeyi daha kolay hale getirmek ve hem sahada hem teknik olarak çalışmak için kurulmuştur.
2020 yılında  Kurulan Origami Kimya Siz değerli iş ortaklarımıza vereceğimiz hizmetlerimizde dezenfeksiyon, gübre, tarımsal sarf malzemeler, sulama malzemeleri, paketleme malzemeleri gibi geniş bir ürün yelpazesinde sizlere hizmet sunacaktır.
Sizlere şirketimiz bünyesinde çözüm ortağı distribütörlerimiz ve ekip arkadaşlarımızla gereken dikkati ve özeni göstererek hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Ekibimiz yeterli düzeyde teknik donanıma ve tecrübeye sahip olmakla birlikte tüm soracağınız ve danışacağınız sorulara ve taleplere içtenlikle cevap verecektir.

Siz değerli müşterilerimize vereceğimiz hizmeti değerlendirmek için blog sayfamıza da yazabilirsiniz. Her yazacağınız yorum itinayla okunup değerlendirilecek ve en iyi düzeltmeler yapılıp siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmeti sunmaya devam edecektir.    
                                                                                                                 
 Şirket Müdürü

                                                                                                                                    Mehmet Emin Gürocak