Kategoriler
Your Cart

Siyah Rulo Tuzak 30cm *100 m

Siyah Rulo Tuzak 30cm *100 m
Siyah Rulo Tuzak 30cm *100 m

Bizimle iletişime geçerek satış pazarlama departmanı ile görüşebilirsiniz yada hemen alttaki bilgi formunu doldurabilirsiniz .. Ürün satışlarımız teklif formu şeklinde yapılmaktadır 

0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL

TUTAROLL ( feromonlu rulo tuzak ), 30 cm genişliğinde ve 100 m uzunluğundadır. Şeridin ortasına, şerit boyunca özel bir Tuta absoluta feremonu uygulanmıştır. TUTAROLL içerisine uygulanmış ve aktif halde bekleyen özel feromon, uygulama alanında açıldığı zaman çalışmaya başlar. Yapışkanlı yüzey miktarı çok fazla olduğundan dolayı daha etkin bir mücadele imkânı sunar. Tuzaklar, sera içerisinde direkler arasına veya uygun kaidelere tutturularak, yeterli uzunluklarda parçalar halinde sera içerisine homojen olacak şekilde yerleştirilir.

Diğer tuta ile mücadele yöntemlerine göre (su tuzağı, delta tuzaklar) yapışkan yüzeyin ve feromonlu alanının çok fazla olması sebebi ile başarı oranı daha yüksektir.

BKS TUTAROLL SİYAH (TUTAROLL-B)

Tuta absoluta ile mücadele amaçlı kullanılır. Siyah şerit tuzak, doğal cezbedici özelliğe sahiptir. Özellikle biyolojik mücadele yapılan alanlarda faydalı böcekleri olumsuz etkilemez.1 dekara veya 2 dekara 100 m tuzak tavsiye edilir.

Saklama koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza edilmeli.

Depolama süresi: Uygun şartlarda yaklaşık 1 yıldır.

Etki süresi: Ortalama 45-60 gündür.

Kontrol Ettiği Zararlılar: Tuta Absoluta

Kullanış Amacı: Mücadele amaçlı kullanılır

Uzunluk: 100 m.

Genişlik: 30 m.