Kategoriler
Your Cart

Koruma ve Mücadele Dezenfeksiyonu

Geniş etki spektrumlu güvenilir çevreci bir yüzey dezenfektanıdır. Etki süresi çok uzundur.Düşük konsantrasyonda dahi etkilidir. Biyolojik olarak su ve oksijene ayrılır. Korozyona neden  olmaz. Tüm mikroorganizmalara karşı etkilidir.Oksidan ajan olarak proteinleri ve yağları denatüre eder,..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Ecozone Max içerisindeki asitli-maddeler ve-fosfonit bileşiği ile hazırlanmış  hastalık önleyici İyi  bir dezenfektandır.  Özellikle kök bölgesi hastalıkları ve virüs hastalıklarına karşı etkilidir. Etken Madde İçeriği Hidrojen Peroksik %20Setik Asit%30Sülfirik Asit%15F..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Laktik asit içeriğiyle sera temizliğinde özellikle virüse karşı çok etkin sonuçlar alınan bir üründür. Etken Madde İçeriği       Laktik Asit 20%Dozaj  0,25% - 0,50%Ambalaj Ağırlığı5KgÜrün BelgesiMSDS Belgesi..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
 Renksiz, kokusuz ve tamamen biyodegredasyona uğrayan, geniş antimikrobiyal etkili bir dezenfeksiyon ürünüdür. Su ve içecek endüstrisinde kullanım alanları: Şişe ve damacanaların, su depolarının, filtrelerin ve dolum makinelerinin dezenfeksiyonunda kullanılır. Gıda sanayide kullanım alanları: Y..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)