Kategoriler
Your Cart

Genel Hijyen Dezenfeksiyonu

Geniş etki spektrumlu güvenilir çevreci bir yüzey dezenfektanıdır. Etki süresi çok uzundur.Düşük konsantrasyonda dahi etkilidir. Biyolojik olarak su ve oksijene ayrılır. Korozyona neden  olmaz. Tüm mikroorganizmalara karşı etkilidir.Oksidan ajan olarak proteinleri ve yağları denatüre eder,..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Perasetik asit bazlı yapısıyla tüm sert yüzeylerde bulunan bakteriler, virüsler, Maya mantar ve sporları etkisiz hale getirir aynı zamanda tüm yetiştirme ortamlarının dezenfeksiyonu için sulama sistemlerinde kullanılabilir .Etken madde içeriğiHidrojen Peroksit%34Asetik Asit%20Perasetik Asit%15Dozaj0..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
 Hidrojen peroksit bazlı stabilize edilmiş formülü ile yüzeyde çok üzün süre kalır virosidal, bakterisidal, fungusidal ve sporasidal etkiye sahiptir rahatsız edici tarzda tat ve koku oluşturmaz  renksiz ve stabildir toksik değildir çevrede kalıntı bırakmaz .        &nbs..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Etken Madde İçeriğiFomaldehit37%Metanol20%Ambalaj Ağırlığı65 Kg  Dozaj5 - 20%..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Etken Madde İçeriğiHidrojen Peroksit 50% Ambalaj Ağırlığı65 Kg Dozaj 5 - 20%..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Perasetik asit içerikli yüksek aktivitesi olan bir dezenfektandır. İçerisindeki asit sayesinde gözle görülmeyen her türlü bakteriler, mayalar, mantarlar, sporlar, virüsler dahil tüm mikroorganizmalara karşı etkilidir. Etken Madde İçeriğiHidrojen Peroksit %30Asetik Asit%25 Perasetik Asit..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
 Renksiz, kokusuz ve tamamen biyodegredasyona uğrayan, geniş antimikrobiyal etkili bir dezenfeksiyon ürünüdür. Su ve içecek endüstrisinde kullanım alanları: Şişe ve damacanaların, su depolarının, filtrelerin ve dolum makinelerinin dezenfeksiyonunda kullanılır. Gıda sanayide kullanım alanları: Y..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Amonyum bileşikleri ( QAC ) ihtiva eden tüm mikroorganizmalara karşı etkili, genel amaçlı bir dezenfektandır. Etken Madde İçeriği QAC ( alkildimetilamonyumklorür )15%Dozaj1 - 3%Ambalaj Ağırlığı20 KgÜrün BelgesiMSDS Belgesi..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Sodyum Hypoklorid (klor) - Sodyum Hypoklorid (klor) - Yıldırım Kimya..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Ürün Açıklama :SERA ULV cihazı, su ve yağ bazlı kimyasal maddelerin çok düşük hacim (0-49 micron) uygulamasında diğer cihazlara göre çok daha üstün konumdadır. Firmamız, ULV Konusunda 32 yılı aşkın tecrübesiyle, aerosol uygulamalarında en yüksek teknolojiyi sürekli uygular. Artık seraların..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
SC Elektrikli ULV Cihazı 5 LitreÜrün Açıklama :HSC ELEKTRİKLİ ULV cihazı, su ve yağ bazlı kimyasal maddelerin, çok düşük hacim uygulamalarında üstün durumdadır. Firmamız 32 yılı aşkın tecrübesiyle Aerosol uygulamalarında en yüksek teknolojiyi sürekli uygular. KULLANIM ALANLARI ►Serala..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Ulv Mini fogger 3litre - Ulv Mini fogger 3litre - Ulv CihazlarıTEKNİK ÖZELLİKLERİMotor1400w, 220V AC, 50hz İlaç Tank Kapasitesi 3 Litre l/h İlaç Damla Çapı  49 mikronBoş Ağırlık    2,8 KGÖlçüleri  50 x 24 x 34 ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Ürün Açıklama :SERA Star G-1 ULV cihazı, su ve yağ bazlı kimyasal maddelerin çok düşük hacim (0-49 micron) uygulamasında diğer cihazlara göre üstün konumdadır. Firmamız ULV Konusunda 32 yılı aşkın tecrübesiyle aerosol uygulamalarında en yüksek teknolojiyi sürekli uygular. Artık seralarınız..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Glutaraldehit ve dörtlü amonyum bileşikleri ( QAC ) içeren ve geniş bir etkinlik yelpazesine sahip bir dezenfektandır. Tüm mikroorganizmalara karşı çok etkilidir. Yaşam süresi 20 saatten fazla olup, uygulandğı yüzeyde kalılıcılığını  devam ettirir ve üreme oluşmasını önüne geçer. Etken Madd..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Formaldeit ve Guluteraldehit içerikli güçlü bir yüzey dezenfektandır . Ürün Belgesi MSDS Belgesi..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Ürün Özellikleri   En yüksek seviyede etki  Hızlı aksiyon  Çok yölü  Bütün yüzeyler için uygun    Genel Açıklama  calgonit Viroflexx; yenilikçi, yüksek seviyede etkili, çok yönlü ve geniş spektrumlu bir dezenfektandır. Ürün yüzeylerde, cihazlarda, su siste..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
ANTİ-GERM® GALOX AZUR Dezenfeksiyon Ürünü  KULLANIM ALANLARI Gıda ve çiftlik endüstrisinde, işletmelerdeki ekipmanların (makine aletleri, duvarlar, yerler, alçak tazyik/yüksek sirkülasyon, ayak yıkama havuzları) dezenfeksiyonu için kullanılan sıvı bir üründür.  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ •..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Uygulama Alanları  Renksiz, kokusuz ve tamamen biyodegredasyona uğrayan, geniş antimikrobiyal etkili bir dezenfeksiyon ürünüdür.   Su ve içecek endüstrisinde kullanım alanları: Şişe ve damacanaların, su depolarının, filtrelerin ve dolum makinelerinin dezenfeksiyonunda kullanılır.&nbs..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)