Kategoriler
Your Cart

El ve Ayak Dezenfeksiyonu

Geniş etki spektrumlu güvenilir çevreci bir yüzey dezenfektanıdır. Etki süresi çok uzundur.Düşük konsantrasyonda dahi etkilidir. Biyolojik olarak su ve oksijene ayrılır. Korozyona neden  olmaz. Tüm mikroorganizmalara karşı etkilidir.Oksidan ajan olarak proteinleri ve yağları denatüre eder,..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Teknik ürünbilgisi  calgonit H-Des  Kullanıma hazır el  hijyen ürünü ÜrünÖzellikleri  • Geniş spektrumlu etkinlik • Cilt dostu • Parfüm ve renk maddesi içermez GenelAçıklama calgonit H-Des, gıda endüstrisinde ve diğer endüstrilerde özellikle duyarlı işlemlerde..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Maestrowin 283 El dezenfektanı - Maestrowin 283 El dezenfektanı - Belkim Kimya..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Amonyum bileşikleri ( QAC ) ihtiva eden tüm mikroorganizmalara karşı etkili, genel amaçlı bir dezenfektandır. Etken Madde İçeriği QAC ( alkildimetilamonyumklorür )15%Dozaj1 - 3%Ambalaj Ağırlığı20 KgÜrün BelgesiMSDS Belgesi..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Glutaraldehit ve dörtlü amonyum bileşikleri ( QAC ) içeren ve geniş bir etkinlik yelpazesine sahip bir dezenfektandır. Tüm mikroorganizmalara karşı çok etkilidir. Yaşam süresi 20 saatten fazla olup, uygulandğı yüzeyde kalılıcılığını  devam ettirir ve üreme oluşmasını önüne geçer. Etken Madd..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
ANTİ-GERM® GALOX AZUR Dezenfeksiyon Ürünü  KULLANIM ALANLARI Gıda ve çiftlik endüstrisinde, işletmelerdeki ekipmanların (makine aletleri, duvarlar, yerler, alçak tazyik/yüksek sirkülasyon, ayak yıkama havuzları) dezenfeksiyonu için kullanılan sıvı bir üründür.  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ •..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Uygulama Alanları  Renksiz, kokusuz ve tamamen biyodegredasyona uğrayan, geniş antimikrobiyal etkili bir dezenfeksiyon ürünüdür.   Su ve içecek endüstrisinde kullanım alanları: Şişe ve damacanaların, su depolarının, filtrelerin ve dolum makinelerinin dezenfeksiyonunda kullanılır.&nbs..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)