Kategoriler
Your Cart

Ulv Cihazı 5 Litre

Ulv Cihazı 5 Litre
Ulv Cihazı 5 Litre

Bizimle iletişime geçerek satış pazarlama departmanı ile görüşebilirsiniz yada hemen alttaki bilgi formunu doldurabilirsiniz .. Ürün satışlarımız teklif formu şeklinde yapılmaktadır 

0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL

SC Elektrikli ULV Cihazı 5 Litre

Ürün Açıklama :

HSC ELEKTRİKLİ ULV cihazı, su ve yağ bazlı kimyasal maddelerin, çok düşük hacim uygulamalarında üstün durumdadır. Firmamız 32 yılı aşkın tecrübesiyle Aerosol uygulamalarında en yüksek teknolojiyi sürekli uygular.

 
KULLANIM ALANLARI
 
►Seralar   ►Hastanelerde    ►Okullarda   ►Evlerde   ►Restaurant   ►Kooperatifler  ►Tatil siteleri   Yiyecek üreten yerler ►Mandıralar ►Depolar ►Ahırlar
 
gibi alanlarda daha emniyetli, çok daha etkili ve ekonomik bir şekilde kullanabilirsiniz.
TEKNİK ÖZELLİKLER
Motor  1400w, 220V AC, 50hz
İlaç Tank Kapasitesi  5 Litre
İlaç Çıkış Debisi   0-22 l/h
İlaç Damla Çapı 9-49 mikron

 

U.L.V. NEDİR ?
 
U.L.V. ( Ultra Low Volume ) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.LV tekniği ile oluşan zerrecikler 9-49 mikron büyüklüğündedir. Uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler, hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür.
 
U.LV ( soğuk sisteme ) ile amaç, ilaçlı suyu ( solüsyon) havada uzun süre (20-120 dakika) kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gitmektir. İlaç damlacıkları havada rüzgarın tesiri ile yayıldığından, rüzgar faktörü önem kazanmaktadır. Rüzgarın durgun olduğu sabah ve akşam gün batımı yapılan ilaçlama özellikle uçan insektisitlerin havada yoğun olduğu saatlere rastlar. Saatte 10-15 km. hızla yapılan ilaçlama idealdir. U.LV sistemi bu değişik özelliklerinden dolayı haşere ile mücadeleni yanında, antiseptik ve deodorantların da atılmasına müsaade eder. 
 
NİÇİN U.L.V. ?
 
►ULV ilaçlama tekniği, dumanlama sistemine göre ilaç partiküllerinin havada çok daha fazla kalabilmesinden dolayı en az 5 misli daha fazla randıman vermektedir.
►U.LV sistemi Dünya Sağlık Örgütü'nün onayladığı bir ilaçlama tekniğidir. Çevre dostudur.
►Çok daha az ilaçla daha çok alanın ilaçlanması mümkündür.
►ULV sulu sistem olması srbebiyle mazot gibi kanserojen etkisi yokturr.
►Mazotun ekonomik külfeti ortadan kalkmaktadır.
►Dumanlamada kapanan kapı ve pencereler U.LV sisteminde farkına bile varılmadan ilacın evlerin içine girerek iç mekanlarında sağlıklı bir şekilde ilaçlanması sağlanabilmektedir.
►Açık alanlarda su ile karıştırılan ilaç, araca monte edilen,büyük kapasiteli ULV aleti ile yerden uygulanır.
►Kullanılan ilacın sağlık bakanlığı onaylı olması önemlidir.
►Ayrıca kullanılan insektisit ekolojik dengeyi bozmamalı haşereye bağışıklık yapan türde olmamalıdır.