Kategoriler
Your Cart

Ulv 2 Başlı Sisleme Cihazı

Ulv 2 Başlı Sisleme Cihazı
Ulv 2 Başlı Sisleme Cihazı

Bizimle iletişime geçerek satış pazarlama departmanı ile görüşebilirsiniz yada hemen alttaki bilgi formunu doldurabilirsiniz .. Ürün satışlarımız teklif formu şeklinde yapılmaktadır 

0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL

Ürün Açıklama :

SERA ULV cihazı, su ve yağ bazlı kimyasal maddelerin çok düşük hacim (0-49 micron) uygulamasında diğer cihazlara göre çok daha üstün konumdadır.

 

Firmamız, ULV Konusunda 32 yılı aşkın tecrübesiyle, aerosol uygulamalarında en yüksek teknolojiyi sürekli uygular.

 
Artık seralarınızı ilaçlarken, siz kıymetli üreticimiz ilaca maruz kalmadan daha emniyetli, çok daha etkili ve ekonomik bir şekilde ilaçlama yapabilirsiniz. 
HSC ULV cihazı ile 2 dönüm sera herhangi bir noktadan 45 dakikada da ilaçlama yapılmaktadır. Sera içerisinde yoğun bir sis oluşturulmakta, homojen yayılımı ile sadece yaprağın altındaki ve üstündeki böceği değil, üsteki sera polietileni ve demirinden alttaki toprağına kadar tüm alanı kaplayarak en etkili mücadeleyi yapmış olursunuz. Tabanından  tavanına seranın tamamı ilaçlanmaktadır. İnsektisit ve fungusit tüm ilaçlar kullanılabilmekte ve sık ilaç yapmaya gerek kalmamaktadır. 20lt.'lik özel polietilen ilaç deposunu yaklaşık 45 dakikada bitirilmektedir.