Kategoriler
Your Cart

Calgonit H Des El Dezenfektanı

Calgonit H Des El Dezenfektanı
Calgonit H Des El Dezenfektanı

Bizimle iletişime geçerek satış pazarlama departmanı ile görüşebilirsiniz yada hemen alttaki bilgi formunu doldurabilirsiniz .. Ürün satışlarımız teklif formu şeklinde yapılmaktadır 

0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL
Teknik ürünbilgisi  calgonit H-Des 
 Kullanıma hazır el  hijyen ürünü 
ÜrünÖzellikleri 
 • Geniş spektrumlu etkinlik • Cilt dostu • Parfüm ve renk maddesi içermez 
GenelAçıklama calgonit H-Des, gıda endüstrisinde ve diğer endüstrilerde özellikle duyarlı işlemlerde personel hijyeninin kaçınılmaz bir parçasıdır.  calgonit H-Des, içeriğindeki ana bileşenleri sayesinde çok etkili el hijyeni sağlar. calgonit H-Des, iyi bir cilt tölaransı olustururken, kısa temas süresinde  geniş spektrumlu hijyen sağlayan bir el hijyen ürünüdür. calgonit H-Des, etanol ve hayvan orjinli hammade içermez. Böylece gıda endüstrisinde  calgonit H-Des Helal ve Kosher gereksinimlerini karşılar. 
 Gıda endüstrisi ve diğer endüstrilerde, özellikle hassaslık gerektiren alanlarında, genel hijyen konseptinin en önemli unsurlarından biri personel el hijyenidir ve optimum hijyenin sağlanması için vaz geçilmez bir unsurdur. 
 Üretim ve paketleme alanlarında personel el hijyeni, genelde bir el hijyen maddesi kullanılarak sağlanır. Bu tür ürünlerin cildi koruma, kısa sürede etki gösterme gibi yüksek beklentilere cevap vermesi beklenir ve calgonit H-Des bunları karşılar. 
Uygulama El Hijyeni için önerilen kullanım: 3 - 5 ml calgonit H-Des ellere alınır ve 30-60 saniye ovalanarak uygulanır. 
 Malzeme uyumu Malzeme uyumluluğu yüksektir. 
TeknikVeriler Görünüş   
 berrak,renksiz sıvı  Koku       
karakteristik Yoğunluk (g/cm³)     0,87 

İçerikler  :2-propanol, cilt koruma bileşenleri. 
 
Sağlıklı ve güvenli bilgi için güvenlik veri dosyalarına bakınız. 
 
Güvenlik ile ilgili önlemleri lütfen güvenlik talimatlarına bakarak alınız. Ürünün uygulanması esnasında kimyasalların kullanımı ile ilgili bilinen (genel) tedbirlere mutlaka uyulmalıdır