Kategoriler
Your Cart

Kaya yünü

Kaya yünü
Kaya yünü
Kaya yünü
Kaya yünü
Kaya yünü
Kaya yünü
Kaya yünü

Slablarımız kaotik lif yapısına sahiptir, bu özelliği yüksek sıkılık sağlar ve ortamın bir yıldan fazla kullanılmasınaolanak tanır. Kaya yünü slabları bitki kök gelişimi için ana ortamdır.Ayrıca, slablarımız iklimsel ve bölgesel koşullara göre dikey lif yapısı ile de üretilebilir, bu özelliği ile daha iyi drenaj sağlar ve yatay lif yapılı slablara göre daha kuru bir ortam sağlar. Kuruma, çekme parametrelerine göre, Belagro slabları benzerlerine göre kök gelişiminde daha iyi sonuçlar vermiştir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklı ebatlarda üretim yapılabilir.

Kaya yünü küplerimiz sağlıklı kök sistemi sunar, vejatatif ve generatif dengesi ile daha güçlü bitki elde edilir, generatif gelişim sağlar, daha kolay yetiştirme süreci yönetimi sunar. Küplerimiz forthe pick teknoloji (tohumun plug’a konulması ve sonrasında küpe aktarılması) ile tohum ekimi olanağı sunduğu gibi direk tohum ekimine de olanak tanır. Küpler sebze ve çiçek tohumlarının yetiştirilmesi için kullanılır. Belagro küpleri dalgalı lif yapısı sayesinde ıslatıldıktan sonra yüksek rijidite ve mekanik stabilite sağlar.Tohumlar filizlendiğinde, pluglardan alınır ve küplere aktarılır, küplerde plugların ebatına uygun özel delikler mevcuttur. Genellikle dikey lif yapısı sebebi ile küpler kuru şartlarda tohumlanma sağlar.

0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL

Burada yer alan ürünler tamamı bir tesisin baştan sona kadar kullanması gerekli ürünlerdir özellikle hizmet alanımız olan topraksız tarım tesislerine gerek ürün tedarik gerek satış sonra destek ile koşulsuz hizmet vermekteyiz . Tabi sade topraksız tesisler hizmet vermiyoruz açık alan araziler , seralar, mantar haneler, hayvan işletmeleri, tavuk çiftlikleri vb tesilerin de ürünlerini tadarik ediyoruz ..