Kategoriler
Your Cart

Kersia Nano 50 - Yüzey Dezenfektanı

Kersia Nano 50 - Yüzey Dezenfektanı
Kersia Nano 50 - Yüzey Dezenfektanı
ANTİ-GERM® NANO 50 Antimikrobiyal Etkili Dezenfeksiyon Ürünü  
 
KULLANIM ALANLARI 
Renksiz, kokusuz ve tamamen biyodegredasyona uğrayan, geniş antimikrobiyal etkili bir dezenfeksiyon ürünüdür. Su ve içecek endüstrisinde kullanım alanları: Şişe ve damacanaların, su depolarının, filtrelerin ve dolum makinelerinin dezenfeksiyonunda kullanılır. Gıda sanayide kullanım alanları: Yer, yüzey ve duvar dezenfeksiyonu, gıda hazırlama makinelerinin dezenfeksiyonu ve gıda tankları temizliğinde kullanılır. Hayvancılık sektöründe kullanım alanları: Hayvan barınaklarının, nakil vasıtalarının, sağımhanelerin ve sağım makinelerinin kullanım sularının ve yüzeylerin dezenfeksiyonunda kullanılır. Diğer sektörlerde kullanım alanları: Süs ve yüzme havuzlarının dezenfeksiyonu ve biyofilm ve lejyonella mücadelesinde kullanılır. 
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ • Hidrojen Peroksit içerir ve aktif oksijen bazlıdır.  • Virusidal, bakterisidal, fungusidal ve sporosidal etkiye sahiptir.  • Rahatsız edici tarzda koku ve tat oluşturmaz, renksiz ve stabildir. • Toksik değildir ve çevrede kalıntı bırakmaz.  • Belirtilen uygulama dozlarında korozif değildir. • Etki gücü sıcak ve soğuk sistemlerde devam eder ve ekipman ve materyallere uyumludur. 
İÇİNDEKİLER • Hidrojen peroksit (%50)  • Gümüş kolloidal (%0,036) 
TEKNİK VERİLER 
Görünüm: Berrak, renksiz sıvı 
Koku:    Karakteristik 
pH-değeri (%1):5 – 7  
Yoğunluk (20°C):1,0 – 1,3 g/cm³ 
 
DEZENFEKTAN ÇÖZELTİSİNİN KONTROLÜ 
10 ml Nano 50 çözeltisinden 100ml’lik erlene oda sıcaklığında alınır ve 20 ml 2 N sülfirik asit eklenir. 10 ml potasyum iyodür ve 20 damla %3’lük amonyum molibdat çözeltisi eklenir, ve numune çözeltisi 1-2 dakika beklemeye bırakılır.  0,1 N sodyum tiyosülfat çözeltisiyle sarı renk oluncaya kadar titre edilir, sonra 1-2 ml nişasta çözeltisi eklenir, aynı şekilde maviden renksiz olana kadar titre edilir.       Sarfiyat ml (0,1 N sodyum tiyosülfat) x 0,049 = % konsantrasyon  (Anti-Germ Nano 50) 
 
AMBALAJ 
1 kg, 5 kg, 25 kg  
 
 
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL

Burada yer alan ürünler tamamı bir tesisin baştan sona kadar kullanması gerekli ürünlerdir özellikle hizmet alanımız olan topraksız tarım tesislerine gerek ürün tedarik gerek satış sonra destek ile koşulsuz hizmet vermekteyiz . Tabi sade topraksız tesisler hizmet vermiyoruz açık alan araziler , seralar, mantar haneler, hayvan işletmeleri, tavuk çiftlikleri vb tesilerin de ürünlerini tadarik ediyoruz ..