Kategoriler
Your Cart

Kersia

ANTİ-GERM® GALOX AZUR Dezenfeksiyon Ürünü  KULLANIM ALANLARI Gıda ve çiftlik endüstrisinde, işletmelerdeki ekipmanların (makine aletleri, duvarlar, yerler, alçak tazyik/yüksek sirkülasyon, ayak yıkama havuzları) dezenfeksiyonu için kullanılan sıvı bir üründür.  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ •..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
ANTİ-GERM® BAC QUAT FLÜSSIG Yer Yüzey Dezenfektanı  KULLANIM ALANLARI Süt ürünleri sanayide kullanım alanları: Süt endüstrisinde aparatlar, muhafaza kapları ve hatların durduğu yerde dezenfekte edilmesi içindir. Et ürünleri sanayide kullanım alanları: Et ürünleri endüstrisinde kullanı..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Kersia Des Oxi 150 Perasetik Asit Bazlı Dezenfektan - Kersia Des Oxi 150 Perasetik Asit Bazlı Dezenfektan - Kersia..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
DESKA R Tırnak problemleri için, formaldehit içermeyen, özel bir bakım ürünü  KULLANIM ALANLARI İneklerin, atların ve koyunların tırnaklarının bakım ve temizliğinde kullanılır. Kirlenmiş bir ayak havuzunda da etkilidir.  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ • Tırnakları sertleştirir. • Organik ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Kersia KSO Flüssig Hat temizleyici - Kersia KSO Flüssig Hat temizleyici - Kersia..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
ANTİ-GERM® NANO 50 Antimikrobiyal Etkili Dezenfeksiyon Ürünü   KULLANIM ALANLARI Renksiz, kokusuz ve tamamen biyodegredasyona uğrayan, geniş antimikrobiyal etkili bir dezenfeksiyon ürünüdür. Su ve içecek endüstrisinde kullanım alanları: Şişe ve damacanaların, su depolarının, filt..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
ANTI-GERM® Orlin Germicidial, nötr pH-değeri olan renksiz bir el dekontaminasyon ürünüdür. ANTI-GERM® Orlin el temizleyicisi ile eller önceden yıkanır, hijyenik el dekontaminasyonun da yüksek vasıflı maddeler ve etkenler, hassas bir şekilde mikrop kırıcı etki gösterir. Bu ürün “Deutsche Gesellschaft..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Kersia Orlin Handreiniger - Hijyenik el sıvısı - Kersia Orlin Handreiniger - Hijyenik el sıvısı - Kersia..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Kersia Orlin Savon - Sıvı Sabun - Kersia Orlin Savon - Sıvı Sabun - Kersia..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
SR C 50 Yüksek Miktarda Aktif Klor İçeren Köpüklü Alkali Temizlik Ürünü  KULLANIM ALANLARI Paslanmaz çelik ve sentetik malzemeden yapılmış ekipmanlar için sıvı, yüksek miktarda aktif klor içeren genel amaçlı, alkali, köpüklü temizlik ürünüdür. Yağ ve albumin artıklarının yanı sıra, kü..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
SR S 15  Asidik Köpüklü Temizlik Ürünü  KULLANIM ALANLARI QAC temeli üzerinde yağ, albumin birikintilerini, ayrıca kir ve kireç tortularını yok etmek için sıvı, asidik köpüklü temizleme maddesi Yerlerin, seramik döşemelerin (fayans) ve paslanmaz çelikten donanımların, alüminyum v..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)