Kategoriler
Your Cart

Calgonit Hoofcare

Calgonit Hoofcare
Calgonit Hoofcare
Calgonit Hoofcare
Calgonit Hoofcare
Calgonit Hoofcare
Ürün özellikleri 
  Aloe vera içerir  Sürekli geçiş ayak banyosu-havuzu ve sprey uygulaması için uygundur  Tesir maddeleri tırnaklara çok iyi nüfuz eder  Tırnaklarda çok iyi temizlik ve hijyen sağlar  Organik kir partiküllerini çözer  Kolaylıkla biyolojik olarak parçalanabilir 
 
 
Genel Açıklama 
 calgonit Klauenbad Premium; inek, at, koyun, keçi, vb. hayvan yetiştiriciliği için özel olarak geliştirilmiş, sıvı, tırnak bakım ve hijyen ürünüdür.  calgonit Klauenbad Premium ile pençelerin temizliği, hijyeni ve bakımı bir üründe birleştirilmiştir. İçeriğindeki doğal bakım bileşeni aloe vera toynakları sağlıklı ve pürüzsüz bırakır. calgonit Klauenbad Premium'un düzenli kullanımı toynakları elastik tutar. Organik asitlerin kombinasyonu sayesinde, calgonit Klauenbad Premium etkin hijyen sağlar. calgonit Klauenbad Premium, sürekli geçiş ayak banyosu ve sprey uygulaması için uygundur. 
 
 
Uygulama 
 Sürekli geçiş tırnak banyosu-ayak havuzu: % 3 - 5 uygulama çözeltisi kullanılır. 
 
Akut pençe-tırnak problemleri: % 5 uygulama çözeltisi, günde iki kez kullanımda, havuz iki günde bir kez yenilenir. 
 
Rutin uygulama: % 3 uygulama çözeltisi, günde iki kez kullanımda, havuz haftada iki kez yenilenir. 
 
Sprey uygulaması: % 5 uygulama çözeltisi kullanılır. 
 
Hayvanların ön temizlik ayak banyosundan geçirilerek, 2-3 metre yürüme mesafesi sonrasında,  calgonit Klauenbad Premium çözeltisi bulunan ayak banyosuna girmesi, toynak-tırnak banyosunun (ana ayak banyosu-havuzu) kirlenmesini azaltır ve calgonit Klauenbad Premium'un etkinliğini destekler. Ayak banyosunun çözelti seviyesi boynuz derisinin (tırnağın) tamamen çözeltiye gireceği şekilde ayarlanmalıdır. Sürünün toynak-tırnak durumuna ve kirliliğe bağlı olarak, ayak banyosu yenileme periyodu belirlenir. Normal şartlarda, yaklaşık 100 (ön temizlik banyosu kullanılıyorsa 150) hayvandan sonra tırnak banyosunu yenilenir. Tavsiye edildiği gibi kullanıldığında ve yeterli seyreltme ile biyogaz tesisleri etkilenmez.
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL

Burada yer alan ürünler tamamı bir tesisin baştan sona kadar kullanması gerekli ürünlerdir özellikle hizmet alanımız olan topraksız tarım tesislerine gerek ürün tedarik gerek satış sonra destek ile koşulsuz hizmet vermekteyiz . Tabi sade topraksız tesisler hizmet vermiyoruz açık alan araziler , seralar, mantar haneler, hayvan işletmeleri, tavuk çiftlikleri vb tesilerin de ürünlerini tadarik ediyoruz ..